O spoločnosti Flexireal

Realitná kancelária FLEXIREAL, s.r.o. sa zaoberá sprostredkovaním predaja a kúpy nehnuteľností na Slovensku a luxusných apartmánov v Bulharsku. Poskytujeme komplexné služby pri kúpe, predaji, prenájme, oceňovaní a správe nehnuteľností. Špecializujeme sa na byty, domy, chaty, kancelárske a podnikateľské priestory.

Pozrite si našu aktuálnu ponuku nehnuteľností. V prípade, že máte záujem o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti, poradenské služby v oblasti realít, ocenenie nehnuteľnosti a ďalšie služby na realitnom trhu, neváhajte a kontaktujte nás.

POZOR! Za každého nášho klienta hradíme všetky notárske poplatky a poplatky za návrh kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností! Hradíme tiež výpis z listu vlastníctva a snímok z katastrálnej mapy!

Exkluzívnou súčasťou našich služieb je sprostredkovanie predaja nehnuteľností v Bulharsku. Apartmány v Bulharsku sú v súčasnosti veľmi vyhľadávané a investícia do týchto nehnuteľností Vám aj vďaka posilujúcej bulharskej mene zaistí vyšší efekt, ako bežné nehnuteľnosti.

Kontaktujte nás v prípade Vášho záujmu o poradenstvo a informácie o realitnom trhu. V prípade potreby Vám pomôžeme zabezpečiť financovanie nehnuteľnosti bankou.

Zdieľať na Facebooku