Ing. Tomáš Gešovský

Ing. Tomáš Gešovský

Váš osobný realitný poradca a manažér obchodu certifikovaný NARKS a SORA

Tomáš Gešovský - Slovenská realitná akadémia Tomáš Gešovský - 5 hviezdičkový realitný maklér Tomáš Gešovský - Národná asociácia realitných kancelárií SlovenskaKlientov Flexireal s.r.o. chráni Garančný fond NARKS

Pracujem pre Vás

"Príjmite, prosím, moje pozvanie na dobrú kávu alebo zákusok. Budem rád, keď mi napíšete alebo zavoláte, rád sa s Vami stretnem a zodpoviem Vaše otázky."

Najmite si ma

"Hľadáte investičné príležitosti v oblastí realít? Potrebujete makléra, ktorý bude zastupovať Vaše záujmy? Rád Vám predstavím zaujímavé nehnuteľnosti alebo investičné príležitosti."

Bio

Ing. Tomáš Gešovský

Tomáš Gešovský je zakladateľ realitnej kancelárie Flexireal s.r.o.. Od roku 2002 sa venuje obchodu s realitami. Zastupuje Vás v realitných obchodoch, pri kúpe a predaji nehnuteľností. Osobne zodpovedá za každý obchod, a preto s ním určite prídete počas predaja alebo kúpy nehnuteľnosti do kontaktu. Tomáš Gešovský vyštudoval Ekonomickú univerzitu v Bratislave, Podnikovohospodársku fakultu v Košiciach. Realizoval a dohliadal na viac než 1.000 realitných obchodov pre spokojných zákazníkov.

Certifikáty

Ohodnoťte ma

Znalosť lokality(471 hodnotení)
Odbornosť(148 hodnotení)
Flexibilita(85 hodnotení)
Zodpovednosť(59 hodnotení)
Vyjednávacie schopnosti(316 hodnotení)

Kontakt


gesovsky@flexireal.sk


0915 874 598


Tomáš Gešovský

Zdieľať na Facebooku