Ing. Štefan Gregor

Ing. Štefan Gregor

Licencovaný realitný maklér NARKS

Ing. Štefan Gregor - Slovenská realitná akadémia Ing. Štefan Gregor - 5 hviezdičkový realitný maklér Ing. Štefan Gregor - Národná asociácia realitných kancelárií SlovenskaKlientov Flexireal s.r.o. chráni Garančný fond NARKS

" 2017 – 10 rokov v realitnom biznise "

Dvere do realitného sveta mi otvoril Ing. Tomáš Gešovský už počas môjho štúdia na vysokej škole (Podnikovohodpodárska fakulta EU BA Košice) v roku 2007, kedy zakladal realitnú kanceláriu Flexireal s.r.o., v ktorej pôsobím do dnes.

" V práci makléra vidím zmysel i poslanie "

Práca realitného makléra mi „učarovala“ natoľko, že som sa rozhodol jej venovať aj po ukončení štúdií. A to najmä vďaka svojej rozmanitosti a možnosti pomáhať ľuďom riešiť ich životnú situáciu spojenú s predajom, či kúpou nového bývania s radosťou, ľahkosťou, ale hlavne korektne a bezpečne.

" Som Jazerčan, rodený Staromešťan a hrdý Košičan "

Špecializujem sa na efektívny predaj a kúpu nehnuteľnosti (najmä segment bytov) pre konkrétnych klientov, so zameraním na maximalizáciu výnosnosti za konkrétnych podmienok obchodu. Priestorovo sa zameriavam na celé Košice, aj keď prirodzene inklinujem k nehnuteľnostiam situovaným v MČ Nad Jazerom, kde už niekoľko rokov bývam, a MČ Staré Mesto, Sever a Juh, kde som vyrastal a študoval. Predsa ich nielen dôverné poznám, ale v nich rád bývam.

" Rád sa stanem Vašim osobným maklérom "

Pri mojej práci sa zameriavam nie len na úspešnú realizáciu aktuálneho obchodu, ale najmä na Vašu spokojnosť a pozitívnu referenciu, keďže ju považujem za bránu k budúcej spolupráci. Mojim cieľom je stať sa Vašim osobným maklérom, na ktorého sa budete s dôverou obracať a odporúčať ho aj svojim blízkym. Osobný prístup prístup ku každému klientovi / ku každej nehnuteľnosti je samozrejmosťou a nie iba sloganom. Chcem poznať nie len vašu nehnuteľnosť, ale aj „príbeh / motív“, ktorý stojí za jej predajom či kúpou, za účelom čo najefektívnejšej realizácie Vašich potrieb.

Certifikáty

Ohodnoťte ma

Znalosť lokality(142 hodnotení)
Odbornosť(94 hodnotení)
Flexibilita(112 hodnotení)
Zodpovednosť(89 hodnotení)
Vyjednávacie schopnosti(125 hodnotení)

Kontakt


flexireal@flexireal.sk


0948 311 511

Zdieľať na Facebooku