Rekonštruovaný rodinný dom (pred dokončením) "s bonusom" v obci Čečejovce

Rekonštruovaný rodinný dom (pred dokončením)
  • Typ nehnuteľnosti: Ostatné nehnuteľnosti (4 izbový)
  • Mesto / obec: Čečejovce
  • Ulica: Košická
  • Lokalita:
  • Rozloha: 123 m2
  • Balkón:
  • Veľkosť pozemku: 632 m2
  • Vlastníctvo: Osobné
  • Cena: 149000 €

Fotky

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte pre seba či svoju rodinu bývanie  neďaleko od Košíc s možnosťou:
- realizácie Vašich podnikateľských aktivít, či 
- finančného prilepšenie Vášho rodinného rozpočtu a znížiť si tak svoje náklady na bývanie či hypotéku na minimum

Volám sa Ing. Štefan GREGOR a ponúkam Vám na predaj takmer zrekonštruovaný 4-izbový tehlový rodinný dom "s bonusom" v obci Čěčejovce (22 km od Košíc) na Košickej ulici.

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA : 

Dom je postavený z tehál (obvodové múry majú hrúbku 50 cm) na oplotenom pozemku s rozlohou 632 m2. Napojený je na obecný vodovod, odpad je riešený žumpou. Plyn je na hranici pozemku (do domu privedený nieje). Plocha domu je 123 m2 a disponuje 4 izbami, 2 technickými miestnosťami, priestrannou chodbou, kuchyňou, samostatnou toaletou a kúpeľňou, do ktorej zmestíte vaňu aj sprchovací kút.

STAV :

Minulý rok bola v dome realizovaná rozsiahla rekonštrukcia (so zmenou pôvodnej dispozície), ktorá je takmer pred dokončením. Na dome je nová strecha, zateplená fasáda (10 cm polystyrén), plasové okná a nové stierky. V celom dome bola vyrovnávaná podlaha (vyliaty nový betón), na ktorej je položená dočasná plávajúca podlaha (ktorú je potrebné upraviť alebo vymeniť) v kombinácii s dlažbou (potrebné dokončiť sokle). Vymenené boli aj interiérové a plastové vchodové dvereelektroinštalácia, rozvody vody, kúrenia (nový ohrievač teplej vody s 200 litrovým zásobníkom) a nový odpad. Samostatná toaleta disponuje závesným záchodom a malým umývadlom. V réžií nového majiteľa bude potrebné dokončiť ešte kuchynskú linku v kuchyni a sanitu v kúpeľni. 

BONUS :   

Oproti domu sa na pozemku nachádza objekt vhodný na podnikanie, ktorý disponuje: 2 miestnosťami s rozlohou 20 m2 a 30 m2, 2 skladovými priestormi, 2 toaletami (pánska a dámska) a letnou záhradou. Prívod vody a žumpa sú spoločné s domom. Priestor je po úprave možné využiť na predaj tovaru, prevádzku baru či iných služieb alebo ho okamžite prenajať na minimálne 1 rok za 300,- € / mesiac.

LOKALITA :

Dom je situovaný v obci Čečejovce, ktorá leží v Košickej kotline 22 km juhozápadne od Košíc a má niečo cez 2000 obyvateľov. V obci sa nachádza Základná škola s materskou školou, Kostol sv. Jána Apoštola, potraviny, lekáreň, Obecný úrad, železničná stanica a autobusová zástavka, ktoré poskytujú výborné spojenie do Košíc od skorého rána až do neskorého večera. 

 

CENA: 149.000,- €

V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou a ich autorizácia (poskytujúca vyššiu bezpečnosť a úsporu Vášho času) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad a výberu listu vlastníctva v prípade potreby.

 

AK VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA, NEVÁHAJTE A DOHODNITE SI OBHLIADKU EŠTE DNES ...

Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne Licencovaný realitný maklér NARKS:

Ing. Štefan Gregor

0948 311 511

Umiestnenie na mape

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Kontaktujte makléra:

Ing. Štefan Gregor

Ing. Štefan Gregor

Licencovaný realitný maklér NARKS

Vyplňte svoje kontaktné údaje a náš maklér Ing. Štefan Gregor sa Vám ozve.

Zdieľať na Facebooku